• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
        • Absolvent obchodní akademie je středoškolsky vzdělaný pracovník se všeobecným i odborným vzděláním nutným pro výkon obchodně-podnikatelských funkcí ve výrobních podnicích, v tuzemském i mezinárodním obchodě, v peněžnictví, cestovním ruchu a dalších službách, ve státní a veřejné správě. Typickými činnostmi, kterými se absolventi obchodních akademií zabývají, jsou činnosti zabezpečující finanční hospodaření podniku, jeho účetnictví (jednoduché i podvojné), daňová agenda, kvalifikované korespondenční práce, při využívání prostředků výpočetní techniky.
        • Základem učebního oboru je uplatnění v povoláních provozní zámečník, montér a strojní zámečník, dále také v typových pozicích, jako jsou například stavební zámečník, zámečník zemědělských stojů, důlní zámečník nebo montér ocelových konstrukcí. Absolventi budou disponovat svářečským průkazem. V rámci studia bude povinná odborná praxe, která bude probíhat ve spolupracujících místních firmách. Vybrané firmy budou studenty finančně podporovat a po absolvování studia jim budou nabídnuta pracovní místa.
        • Absolvent je připraven pro dráhu podnikatele, majitele firmy či společnosti ve svém učebním oboru. Je schopen využívat znalosti převážně z oblasti ekonomicko-administrativní v různých odvětvích průmyslu, ve stavebnictví, dopravě, obchodu, službách a pod. Je schopen samostatně připravovat podklady pro obchodní jednání. Pro zvládnutí uvedených činností je absolvent vybaven znalostmi principů tržního hospodářství, znalostí zákonů a dalších právních norem a zvyklostí především v oblasti živnostensko-podnikatelské a obchodní.

Zjistěte, co je nového na naší škole
        • Slavnostní vyřazování
        • 19. 6. 2022
        • Ve čtvrtek 16.6.2022 naši úspěšní absolventi obdrželi na zámku ve Studénce maturitní vysvědčení a výuční listy.

Přejeme všem hodně úspěchů do pracovního i osobního života.

• Slavnostní vyřazování: Číst více
        • Školní zájezd Krakov
        • 5. 5. 2022
        • 13. dubna naši žáci absolvovali vzdělávací výlet do polského Krakova. Navštívili jsme centrum města, historické památky a ochutnali místní speciality. Za doprovodu zkušeného průvodce si někteří z nás vyzkoušeli průvodcovskou činnost a pomáhali s organizací zájezdu.
          Počasí nám vyšlo na jedničku a těšíme se, až zase někam vyrazíme!

• Školní zájezd Krakov: Číst více
    • Pro rodiče a žáky

Pro zobrazení Vašich známek, domácích úkolů a denního rozvrhu se prosím přihlaste pomocí účtu, který jste dostali od naší školy
    • Studijní a učební obory