• Absolventi školy

• Michaela Řeháčková

• 22.04.2022 11:54
            • Jmenuji se Michaela Řeháčková. Ve škole si mě budou pamatovat pod jménem Míša Weselá. Bydlím v Bílovci, vloni jsem oslavila 40 let, takže už je to nějaký pátek, kdy jsem na této škole trávila nejlepší léta. Tehdy by mě ani ve snu nenapadlo, že bych někdy i já mohla pracovat s dětmi, z čehož vyplývá, že momentálně pracuji o kousek dál na základní škole Františka kardinála Tomáška ve Studénce jako asistentka pedagoga.
            • Mgr. Ivana Gazdová

• 22.04.2022 11:37
            • Ahoj, jmenuji se Ivana Gazdová a jsem absolventkou střední ekonomicko-podnikatelké školy ve Studénce. Po studiu na této škole jsem dále pokračovala v studiu na Ostravské univerzitě v Ostravě – obor Speciální pedagogika a v současné době již pracuji jako učitelka a speciální pedagožka na základní škole.