• Proč studovat u nás?

• Benefity studia na naší škole

• Maturitní obory – obchodní akademie a ekonomické lyceum. Ekonomické vzdělání rozšiřujeme o specializace cestovní ruch a výpočetní technologie.

• Strojní mechanik – učňovský obor s praktickou výukou v dílnách. Od 2. ročníku mají naši žáci finančně ohodnocenou praxi v partnerských firmách. Po absolvování praxe má žák šanci na získání stálého pracovního místa. Další benefity představují svářečský kurz a příspěvky firem nejlepším žákům na řidičský průkaz skupiny B.

• Pro absolventy učňovských oborů nabízíme dvouleté nástavbové studium zaměřené na podnikání a obchod. Žáci mají 1 x týdně praxi ve firmách.

• Jsme škola rodinného typu s dlouhodobou tradicí a k našim žákům máme individuální přístup.

• Naši učitelé jsou pedagogové s bohatou praxí i odborníci z firemního prostředí.

• Nezatěžujeme žáky dlouhým vyučováním do pozdních odpoledních hodin.

• Pravidelně pořádáme zájezdy, výlety, sportovní akce a exkurze.

• Žáci mají mnoho možností zajištěného stravování např. blízko školy se nachází obchody, restaurace, jídelna základní školy, Kebab house a pizzerie. Na chodbách školy jsou automaty na jídlo i kávu. K dispozici je také kuchyňka s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.

• Dobrá dopravní dostupnost školy přímo v centru města Studénky. U školy se nachází obrovské parkoviště a autobusová zastávka.