• Oznámení pro žáky!

• Žáci tříd 2.,B a 4.A mají skupinové konzultace v pondělí 3. 5. 2021 od 8:15 h. zahájené testováním.

Žáci třídy 3.SM mají skupinové konzultace v úterý 4. 5. 2021 od 8:15 h. zahájené testováním.

Skupinové konzultace jsou zaměřené na maturitní předměty a předměty pro závěrečné zkoušky. Více informací získáte po povinném testování Ag testem!

• Připomínka pro žáky 2.B a 4.A

• Žákům závěrečných ročníků 2.B a 4.A připomínáme, že dne 27. dubna 2021 od 8:45 h. budou zahájeny skupinové konzultace žáků (max. 6 žáků). Podmínkou pro účast na skupinových konzultacích je absolvování antigenních testů na COVID-19 ve třídách žáků v budově školy od 8:15 h. do 8:40 h.

Způsob testování antigenním testem naleznete v instruktážním videu k samotestování testy Singclean GOOD TEST viz https://www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4. Rozdělení do skupin proběhne podle maturitních předmětů žáků. Návrh na konzultace, který bude průběžně aktualizován, je v příloze této připomínky.

• Informace pro třídy 4.A a 2.B

• MATURITNÍ ZKOUŠKA - jarní zkušební období 2021

Didaktické testy - řádný termín:
              24. - 25. května

Praktická písemná zkouška
              1. června

PROFILOVÁ ČÁST MATURITNÍ ZKOUŠKY - ústní zkouška
              8. – 10. června

• Oznámení pro žáky 2.B a 4.A

• Žákům závěrečných ročníků 2.B a 4.A oznamujeme, že dne 27. dubna 2021 od 8:30 h. budou zahájeny skupinové konzultace žáků (max. 6 žáků). Podmínkou pro účast na skupinových konzultacích je absolvování antigenních testů na COVID-19 ve svých třídách v budově školy od 8:30 h.. Způsob testování antigenním testem naleznete v instruktážním videu k samotestování testy Singclean GOOD TEST viz https://www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4..  Rozdělení do skupin proběhne podle zájmu žáků.

• Oznámení pro žáky 3. SM

• Žákům závěrečného ročníku 3. SM oznamujeme, že v týdnu od 26. dubna 2021 bude zahájena praktická výuka. Podmínkou pro účast na praktické výuce je absolvování antigenních testů na COVID-19.

Rozdělení do skupin:

1. skupina: p. Mutina (žáci -10., Balhar – Koryťák)
              testování v 7:00 h. ve škole
              7:30 h. dílny

2. skupina: p. Mikerásek (žáci 11.-19., Kőtt – Tobolová)
              testování v 13:00 h. ve škole
              13:30 h. dílny

• Termíny přijímacího řízení

• Termíny přijímacího řízení na SŠEPS, o. p. s. ve šk. roce 2020/21

Přijímací řízení formou školních přijímacích zkoušek bude ve dnech  5. a 7. května 2021.

Žáci jsou pozváni na tyto termíny pozvánkou zaslanou elektronicky a poštou.

Dále Vás informujeme, že podle opatření MŠMT a MZD ČR budou žáci povinně testováni antigenními testy!