• Oznámení pro žáky 2.B a 4.A

• Žákům závěrečných ročníků 2.B a 4.A oznamujeme, že dne 27. dubna 2021 od 8:30 h. budou zahájeny skupinové konzultace žáků (max. 6 žáků). Podmínkou pro účast na skupinových konzultacích je absolvování antigenních testů na COVID-19 ve svých třídách v budově školy od 8:30 h.. Způsob testování antigenním testem naleznete v instruktážním videu k samotestování testy Singclean GOOD TEST viz https://www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4..  Rozdělení do skupin proběhne podle zájmu žáků.

Těšíme se na Vás!

• Oznámení pro žáky 3. SM

• Žákům závěrečného ročníku 3. SM oznamujeme, že v týdnu od 26. dubna 2021 bude zahájena praktická výuka. Podmínkou pro účast na praktické výuce je absolvování antigenních testů na COVID-19.

Rozdělení do skupin:

1. skupina: p. Mutina (žáci -10., Balhar – Koryťák)
              testování v 7:00 h. ve škole
              7:30 h. dílny

2. skupina: p. Mikerásek (žáci 11.-19., Kőtt – Tobolová)
              testování v 13:00 h. ve škole
              13:30 h. dílny

Těšíme se na Vás!

• Termíny přijímacího řízení

• Termíny přijímacího řízení na SŠEPS, o. p. s. ve šk. roce 2020/21

Přijímací řízení formou školních přijímacích zkoušek bude ve dnech  5. a 7. května 2021.

Žáci jsou pozváni na tyto termíny pozvánkou zaslanou elektronicky a poštou.

Dále Vás informujeme, že podle opatření MŠMT a MZD ČR budou žáci povinně testováni antigenními testy!