• Archiv aktualit

    • DĚLNICKÝ DŮM OŽIL STUDENTSKÝM PLESEM

    • Slavnostní společenská atmosféra ovládla v pátek 15. března 2013 areál Dělnického domu ve Studénce. Ten se stal místem konání studentského plesu místní Střední školy ekonomicko-podnikatelské. Předvést své taneční umění a pobavit se přišli nejen současní studenti, ale také absolventi z minulých let.

     "Jsem pravidelnou účastnicí plesu. Letošní ročník je již mým pátým, nemůžu si totiž nechat ujít možnost potkat se s místními studenty, bývalými spolužáky a samozřejmě také milými pedagogy. Vždy si tady užiju spoustu legrace a pobavím se zajímavým programem přichystaným studenty," sdělila Lucie Cingelová, která Střední školu ekonomicko-podnikatelskou ve Studénce ukončila v minulém roce a nyní se vzdělává na Slezské univerzitě. O oblíbenosti plesu mezi absolventy SŠEP hovoří také to, že právě oni tvořili více než dvě třetiny účastníků akce.

     Program již tradičně zajišťují studenti třetího ročníku. Pro hosty připravili bohatý kulturní večer. O hudební doprovod se celý večer starala známá opavská kapela Bledule, jejíž muzika na parket přivedla i zaryté odpůrce tance. Ve chvílích odpočinku si návštěvníci plesu užili vystoupení mažoretek, temperamentní ukázku latinsko-amerických tanců či nebezpečné kousky akrobatické skupiny. Největším překvapením, doslova půlnočním, se stal zpěvák Voxel, jehož účast na plese byla až do poslední chvíle opravdovým tajemstvím.

     Lákavým prvkem večera se díky štědrosti sponzorů ze Studénky a okolí stala soutěž o ceny. Organizátorům plesu se jich totiž povedlo zajistit více než dvě stě, takže výhru si domů odnášel skoro každý.

     O půlnoční překvapení se postaral zpěvák Voxel.
     Foto: Matyáš Kunz