• Absolventi školy

• Mgr. Ivana Gazdová

• 22.04.2022 11:37
          • Ahoj, jmenuji se Ivana Gazdová a jsem absolventkou střední ekonomicko-podnikatelké školy ve Studénce. Po studiu na této škole jsem dále pokračovala v studiu na Ostravské univerzitě v Ostravě – obor Speciální pedagogika a v současné době již pracuji jako učitelka a speciální pedagožka na základní škole.

•  Jak vzpomínáte na naši školu?

Na střední školu vzpomínám s úsměvem a mám na ni spoustu vtipných vzpomínek jak ze školního prostředí, tak i různých výletů, zájezdů ale i plesů, které jsme vždy jako studenti společně organizovali se super vyučujícími. To byla vážně legrace.

V čem Vám naše škola pomohla?

Škola mi pomohla v tom, že jsem našla sebe sama a uvědomila jsem si, že již nechci pokračovat v ekonomickém zaměření. Také mi pomohli různí zahraniční lektoři zlepšit konverzaci v anglickém jazyce a díky různým výletům  jsem mohla poznat i kousek světa.

Co byste poradila nebo chtěla vzkázat studentům?

Studentům bych chtěla vzkázat: „Dokážete vše, co si budete přát, věřte si a makejte!“

• Zpět na seznam článků